EGGER laminát – odolný všestranný pomocník

Laminátové podlahy EGGER sa vyrábajú výrobnou metódou DPL (priamy lisovaný laminát).

  1. Ochranná vrstva odolná voči odretiu
  2. Vrstva s autentickým dekorom
  3. Nosná doska HDF z prírodných drevných vlákien
  4. Stabilizačná vrstva

Jednotlivé komponenty sa lisujú za vysokého tlaku a pri vysokých teplotách. Po fáze ochladenia sa podlahové dosky rozrežú a vyfrézujú sa zaklapávacie systémy pre pokládku bez lepidla.

VZORKOVÁ PREDAJŇA - ATYP INTERIÉR

Drevo na pohľad aj dotyk. Ekologické zdravé podlahy sú príjemné

Zbohom chladným dlaždiciam. Spoznajte plávajúce podlahy rady Laminát, ktorá je jednou z najobľúbenejších podlahových krytín u nás. Rovnako je jednou z najuniverzálenjších podláh. Táto krytina vám, na rozdiel od dlažby, ponúkne teplejší zážitok. Čo môže byť lepšie, ako si zachovať dekor dlažby v laminátovej podlahe? Získať to dobré z dekoru, ale nemusieť v zime zaživať chlad vo vlastnej kúpeľni alebo predsieni?

Vďaka širokej škále autentických dekorov vám dáva možnosť vytvoriť vo vašom dome dokonalý dizajn, presne podľa vašich predstáv a prianí. S využitím špeciálnej technológie Aqua+ je ideálna táto podlaha do kúpeľne, kuchyne, chodieb či predsiení.  

 www.parketyelbo.sk

Spoločnosť ELBO s.r.o. sa zaoberá veľkoobchodným a maloobchodným predajom, distribúciou a montážou hlavne laminátových podláh značky EGGER, kolekcií EGGER PRO Laminate, EGGER PRO Comfort, EGGER PRO Design Greentec, EGGER BASIC, ale aj iných druhov na báze dreva a drevenej hmoty, ktoré môžete nájsť v našej širokej ponuke produktov. Sme sústavne rastúca firma pôsobiaca na území celého Slovenska. Na podlahe sa odohráva celý život. Je to miesto pohody. Preto Vám prinášame podlahy úplne prispôsobené vašim požiadavkám.